Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama

Şeffaf Epoksi Nedir ?

Şeffaf epoksi , polimer teknelojisiyle ortaya çıkmıştır. Genel olarak zemine uygulanmış dekoratif çalışmaların, 3D görsellerin zemin üzerinden şeffaf bir biçimde görünmesini ve yüzeyindeki şeffaf epoksi ile korunmasını sağlar.

Şeffaf epoksi tek parça olarak uygulanmaktadır bu yüzden şeffat epoksi parçalanamaz yani bölmelere ayrılamaz.

Şeffaf epoksi, genel olarak evlerde tercih edilir. Bunun nedeni, 3D desenlerin üzerine ya da evlerde kullanılacak olan dekoratif zeminin üzerine uygulanıyor olmasıdır. Ev sahipleri kendi zevklerine uygun olarak seçtikleri zeminlerin üzerine uyguladıkları için evlerde çokça tercih edilmektedir. Ayrıca şeffaf epoksi zemin kaplama, darbelere aşınmalara karşı dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılmaktadır. Peki evlerde şeffaf epoksi kaplama uygulaması nasıl yapılmaktadır.

ŞEFFAF EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Şeffaf epoksi kaplama uygulaması, her epoksi zemin kaplama çeşitlerinde olduğu gibi titizlik ve itina ile hazırlanmış bir zemin ister. Öncelikle zemin üzerinde keşif ve etüt çalışması yapılması gerekmektedir. Peki bu çalışma nasıl yapılmaktadır?

Etüt çalışması zemin sağlamlığına göre belirlenmektedir. Zemininizin özelliklerine göre bakacak olursak;

  • Tahribata uğramış zeminlerde  >> Dökme uygulaması gerçekleştirilir.
  • Kullanımı fazla araç ya da insan trafiğinin fazla olduğu alanlarda >> Self Levelling Zemin Kaplama Uygulaması yapılır.
  • Yaya ya da araç trafiğinin az olduğu alanlarda ise >> Coating zemin kaplama uygulaması gerçekleştirilir.

Buradan yola çıkacak olursak evlerinizde yapmak istediğiniz epoksi zemin kaplama uygulamaları tahribatla bitebilir. Bu da daha fazla masraf hatta sağlık problemi denilebilir. Bildiğimiz gibi epoksi ve içerisinde kullanılan epoksi malzemelerinin hepsi kimyasal maddelerdir. Bu da bilinçsiz kullanımda sağlığınıza büyük zararlar verebilir. Bu yüzden araştırmanızı iyi yapmalı ve hatta mümkünse profesyonel bir firma ile anlaşmalısınız.

Sizde şeffaf epoksi kaplama ya da epoksi zemin kaplama hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, başta Ankara epoksi zemin kaplama hizmeti olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Bizi arayabilir ve hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama, sektöründe ne çok sorulan sorular genel olarak Epoksi zemin Kaplama m2 Fiyatları, Epoksi zemin Kaplama Fiyat, 3D Epoksi zemin kaplama fiyatları, Şeffaf epoksi zemin kaplama olmaktadır. Bu sorulara genel olarak net bir cevap verilememektedir. Bunun nedeni ise yukarıda bahsettiğimiz gibi zemininizin nasıl bir zemin olduğu ile alakalıdır. Çünkü Kaiser Epoksi olarak müşterilerimizi mağdur etmek istemiyor ve etüt sonrasında fiyat vermenin daha sağlıklı olduğunu her zaman belirtiyoruz.

  • Şeffaf epoksi zemin kaplama fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir gelin bakalım.
  • Zeminde tahribat olup olmaması,
  • Zeminde çatlaklar olup olmaması,
  • Zeminde kapatılması gereken(düz bir zemin elde etmek için) derz alanlarının olması,
  • m2 cinsinden zemin büyüklüğü,
  • Şeffaf epoksi uygulaması için yapılacak olan uygulama çeşidi bunlardan bazılarıdır.

Sizde epoksi zemin kaplama hizmeti almak istiyor ama hala kararsız mı kalıyorsunuz? Bizi arayarak ücretsiz keşif ve etüt hizmetimizden yararlanabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kaiser Epoksi epoksi zemin kaplama sektöründe 15 yılı aşkın tecrübeli ekibiyle sizi bekliyor.

Epoksi Zemin Kaplama hizmeti almak için bizi arayabilir, ücretsiz keşif ve etüt hizmeti alabilirsiniz.