Kompozit Epoksi Kaplama

KOMPOZİT EPOKSİ KAPLAMA

Kompozit epoksi kaplama için epoksi reçineler endüstrinin çok özellikli yardımcı maddeleridir. Birçok endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır. Alternatif reçinelerden daha güçlüdürler ve daha yüksek ısı direnci de dahil olmak üzere üstün fiziksel ve performans özellikleri sunarlar. Epoksi laminasyon reçineleri, kompozit uygulamalar için yok edilemez hafif parçalar oluşturmak için iyi bir seçimdir. Karbon elyaf, cam elyaf ve diğer takviyelerle birlikte kullanılması sonucunda yüksek performanslı çözümler oluşturur.

KOMPOZİT EPOKSİ KAPLAMA

Ürün Listesi


AS-42 L

Epoksi İnfüzyon Reçinesi

 

Solventsiz epoksi reçine esaslı çok düşük viskoziteli infüzyon reçinesidir. Uzun çalışma süresi sağlar.


AS-43 F

Epoksi Kompozit Reçine – Hızlı Kür

 

Düşük viskozitesi ve iyi mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar. Bu yüksek performanslı epoksi reçine sistemi, kompozit üretimi için özel olarak formüle edilmiştir. Laminasyonda kullanıma uygundur.


AS-43 L

Epoksi Kompozit Reçine – Yavaş Kür

 

Düşük viskozitesi ve mükemmel mekanik mukavemeti, karbon fiber ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar. Bu yüksek performanslı epoksi reçine sistemi, kompozit üretimi için özel olarak formüle edilmiştir. Reçine infüzyonunda ve RTM’de kullanıma uygundur.


AS-43 XL

Epoksi Kompozit Reçine – Ekstra Yavaş Kür

 

Düşük viskozitesi ve iyi mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar. Bu yüksek performanslı epoksi reçine sistemi, kompozit üretimi için özel olarak formüle edilmiştir. Reçine infüzyonunda ve RTM’de kullanıma uygundur.


AS-44

Epoxy Lamination Resin – Medium Viscosity

 

Orta viskoziteli solventsiz epoksi laminasyon reçinesi. Özellikle el laminasyon uygulamalarında kullanılır. İyi mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar. Akış kontrollü yapısı sayesinde dikey yüzeylerde kullanım kolaylığı sağlar.


AS-45 F

Epoksi Laminasyon Reçinesi – Hızlı Kür

 

Orta viskoziteli solventsiz epoksi laminasyon reçinesi. Özellikle el laminasyon uygulamalarında kullanılır. İyi mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar.


F-100

Tek Bileşenli Epoksi Kompozit Reçine

 

1K Epoksi ısıyla kürlenen tip laminasyon reçinesi. Çok düşük viskozite. Özellikle prepreg uygulamaları için tasarımı. Mükemmel mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar.


F-112

Tek Bileşenli Epoksi Kompozit Reçine

 

1K Epoksi ısıyla kürlenen tip laminasyon reçinesi. Çok düşük viskozite. Özellikle prepreg uygulamaları için tasarımı. Mükemmel mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için ideal olmasını sağlar.


Kompozit Epoksi Kaplama ürünlerimiz için bilgi alın..

Epoksi Kullanım Alanları

Epoksi Kullanım Alanları Hizmetlerimiz

Kompozit epoksi kaplama ile ilgili detaylı bilgiyi bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Size uygun epoksi kaplama kullanım sektörünü yan taraftan inceleyebilir ya da daha fazla bilgi alabilirsiniz.