Epoksi Kullanım Alanları

Kaiser Epoksi

Epoksi Boya Kullanım Alanları

Epoksi boya kullanım alanları için aşağıda yer alan epoksi boya kullanım alanlarından kendi sektörünüzü inceleyebilir ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

kompozit-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Laminasyon, Kalıplama ve Prepreg Çözümleri

KOMPOZİT EPOKSİ KAPLAMA

Epoksi, kompozit malzemeler yapmak için kullanılan yaygın bir termoset reçinedir. Epoksi kullanmanın başlıca faydaları arasında farklı ürünlere göre uyarlanabilme, düşük büzülme, güçlü mekanik özellikler, aşındırıcı sıvılara ve ortamlara karşı direnç, üstün elektriksel özellikler, yüksek sıcaklıklarda iyi performans ve alt tabakalara iyi yapışma yer alır.

Daha Fazla

mühendislik-sistemleri-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Mekanik Reçine Çözümleri

MÜHENDİSLİK EPOKSİ KAPLAMA

Geliştirilmiş mekanik mukavemet, üstün döküm özellikleri, yüksek ısı ve kimyasal dirence sahip epoksi çözümlerimizle sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri geliştiriyoruz. Projeniz ne olursa olsun, kolay işlenebilen teknik plastiklerimiz ve sıvı epoksi reçinelerimiz ile sizin için mutlak bir çözüm üretebiliriz..

Daha Fazla

marine-bot-tekne-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Laminasyon, Kalıplama ve Onarım Çözümleri

DENİZCİLİK EPOKSİ SİSTEMLERİ

Denizcilik Sistemleri Epoksi Çözümleri, epoksi reçine yat üreticilerinin en önemli ürünlerinden biridir. Çekmeyen, kokusuz ve son derece dayanıklı kompozit gövdeler oluşturur. Tadilat, bakım ve onarım işlerinde yapıştırıcı ve epoksi hafif macun çözümleri ön plana çıkmaktadır. Güverte döşeme uygulamalarında da oldukça dayanıklı bir alternatiftir.

Daha Fazla

inşaat-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Yapısal Güçlendirme ve Döşeme Çözümleri

İNŞAAT EPOKSİ KAPLAMA

İç ve dış mekanlarda kullanılan dekoratif ve endüstriyel tip epoksi zemin kaplama çözümleri için birçok farklı özelliğe sahip ürünler sunuyoruz. Ayrıca yapısal beton güçlendirme ve enjeksiyon yalıtım uygulamaları için epoksi çözümlerimiz inceleyin. Yüksek mekanik mukavemete sahip epoksiler, profesyonel yapıların güçlü seçimidir..

elektronik-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Saksılama ve Kapsülleme Çözümleri

ELEKTRONİK

Epoksi reçineler, elektronik ve elektrik endüstrilerinde çömlekçilik ve kapsülleme için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanımları, elektrik bileşenlerinin toz, nem ve kısa devrelere karşı korunmasını sağlar ve standart epoksi reçineleri havadan daha iyi termal iletkenliğe sahip olduğundan, bileşenlerden daha verimli ısı dağılımı sağlayarak hizmet ömrünü uzatır.

ahşap-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Şeffaf Döküm ve Kaplama Çözümleri

AHŞAP EPOKSİ KAPLAMA

Ultra şeffaf döküm tipi epoksi çözümlerimiz ile tasarımcılara yeni nesil dekorasyon ürünleri tasarlatıyor ve masa üreticilerinin ufkunu genişletiyoruz. Parlak ve dayanıklı yüzey kaplamaları ile mobilya yenileme ve tezgah kaplamaları için de çözümler sunuyoruz. Atölyenizde mutlaka epoksi reçine bulunmalıdır..

Daha Fazla

mermer-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi
Yapıştırıcılar ve Çatlak Enjeksiyon Çözümleri

MERMER EPOKSİ KAPLAMA

Mermer sektörünün baş yardımcılarından olan epoksi reçineler, birçok üretim aşamasında rakipsiz çözümler sunmaktadır. Yapıştırma, çatlak enjeksiyon, sarma ve doldurma işlemlerinde başarı ile çalışır. Sararma yapmayan epoksi reçine çeşitleri ile dış mekan uygulamalarında kullanılır..

Epoksi kullanım alanları ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayın..!