Mühendislik Epoksi Kaplama

mühendislik-sistemleri-epoksi-kaplama-kaiser-epoksi

Mühendislik Sistemleri Epoksi Zemin Kaplama

Endüstriyel epoksi kaplama ve epoksi zemin kaplama diğer bir adıyla mühendislik sistemleri epoksi kaplama Türkiye'de bir çok sektörde rehabet görmektedir.

Bu sektörlerin başında fabrikalar, depolar, dükkanlar, sanayi dükkanları bulunmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinde başlıcaları;
- Epoksinin kolay temizlenir olması,
- Epoksinin diğer zemin kaplama türevlerine göre çok daha dayanıklı olması,
- Darbelere dayanıklı olması,
- Daha çok göze hitap etmesi ve tasarım harikası olması gelmektedir.

Endüstriyel zemin kaplama nedir? ve mühendislik epoksi kaplama sistemleri ile arasında ne gibi bir ilişki vardır bunları inceleyelim.

Endüstriyel zemin kaplama ile
mühendislik epoksi sistemlerinin kullanımı aslında aynı şeydir. Mühendislik epoksi sistemleri , endüstriyel sektörlerin bir parçasıdır ve epoksi kullanımında tamamen epoksinin aynı özelliklerinden kaynaklı olarak kullanılmaktadır. Gelin şimdi epoksinin en çok kullanıldığı endüstri alanlarını inceleyelim.

Vestibulum auctor felis eget orci semper vestibulum. Pellentesque ultricies nibh gravida, accumsan libero luctus, molestie nunc. In nibh ipsum.

Depolar
Endüstriyel depolar
Tekstil Fabrikaları
Nakliye ve Lojistik
AVM'ler ve Alışveriş Merkezleri

Endüstri sektörünüze uygun epoksi kaplama ve epoksi zemin kaplama çeşidi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayın..

Epoksi Kullanım Alanlarımız

Epoksi kullanım alanları ve hizmer verdiğimiz diğer sektörleri inceleyin..

Mühendislik İçin Kompozit Epoksi Çözümleri

Ürün Listesi


AS-69

Epoksi Şeffaf Döküm Reçinesi

 

Düşük viskoziteli solventsiz epoksi döküm reçine sistemi. Ultra net döküm ve gömme uygulamaları için kullanılır. Mükemmel şeffaflık sunar. Tek seferde 5-6 cm kalınlıkta döküm yapma imkanı sağlar.


AS-71

Epoksi Şeffaf Döküm Reçinesi – Yüksek Kalınlık

 

AS-71, ekstra düşük viskoziteli solventsiz epoksi döküm reçine sistemi. Ultra net döküm ve gömme uygulamaları için kullanılır. Mükemmel şeffaflık sunar. Tek seferde 10-11 cm kalınlıkta döküm yapma imkanı sağlar.


AS-282

Ekstra Sert Şeffaf Epoksi Reçine

 

AS-282 yüksek derecede sertliğe ve üstün ısı direncine sahiptir. Kalıp yapımı, modelleme ve montaj uygulamalarında kullanılır. Ayrıca cnc ve torna ile şekillendirmeye uygun parçalar üretilebilir.


AS-350

Epoksi Agrega Bağlayıcı Sistemi

 

AS-350, makine yataklarında ve endüstriyel uygulamalarda dolgu ve montaj harcı üretiminde kullanılan bağlayıcı reçine sistemidir. Yüksek yapışma direnci ve çatlamama özelliği ile darbelere ve titreşimlere dayanıklı bloklar oluşturur.


F-300

Mekanik Reçine – Şeffaf / Ekstra Güçlü

 

F-300, özel geliştirilmiş yapısı ile; Yüksek sertlik, yüksek basınç dayanımı ve yüksek ısı direnci gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için en güçlü reçinedir.


F-310

Mekanik Reçine – Şeffaf

 

F-310, F-300 serisinin yüksek mukavemetinin yanı sıra çatlama ve kırılma direncinin regüle edildiği mekanik reçine modelidir.


T-3

1K Isı ile Kürlenen Epoksi Yapıştırıcı

 

T-3, tek bileşenli ısıyla kürleşen epoksi yapıştırıcıdır. Metal yüzeylerin yapıştırılmasında eşsiz performans sunar. Seri üretim montaj ve yapıştırma işlemleri için uygundur. Epoksinin tek bileşenli olması uygulama kolaylığı sağlar.


T-150

1K Isı ile Kürlenen Epoksi Yapıştırıcı

 

T-150Tek bileşenli ısıyla kürleşen epoksi yapıştırıcıdır. Metal yüzeylerin yapıştırılmasında eşsiz performans sunar. Seri üretim montaj ve yapıştırma işlemleri için uygundur. Epoksinin tek bileşenli olması uygulama kolaylığı sağlar.


T-160

1K Isı ile Kürlenen Şeffaf Epoksi Yapıştırıcı

 

T-150, tek bileşenli, ısıyla kürlenen şeffaf epoksi yapıştırıcıdır. Metal yüzeylerin yapıştırılmasında eşsiz performans sunar. Seri üretim montaj ve yapıştırma işlemleri için uygundur. Epoksinin tek bileşenli olması uygulama kolaylığı sağlar. Şeffaf yapısı ile temiz ürünler sunar.


T-202

2K Ultra Şeffaf Epoksi Yapıştırıcı

 

T-150, Cam ve LED uygulamaları gibi şeffaflığın önemli olduğu yapıştırma işlemlerinde başarıyla çalışan, sararma yapmayan çok özel bir optik yapıştırıcıdır.